,,BTA Insurance Company" SE filialas Lietuvoje - draudimas, draudimo produktai geromis sąlygomis

,,BTA Insurance Company" SE filialas Lietuvoje - draudimas, draudimo produktai geromis sąlygomis - Draudimo veikla, draudimo polisai.
Apie įmonę

2002 metais Latvijos kapitalo draudimo bendrovė BTA įsigijo 100% Lietuvos draudimo bendrovės „LTB Draudimas“ akcijų ir pradėjo veiklą Lietuvoje, pasivadinusi UAB „BTA DRAUDIMAS“ (toliau – BTA).

2009 metai buvo sėkmingi bendrovės veiklos metai. Nežiūrint į tai, jog daugelis veiklos sektorių patyrė nuosmūkį, BTA pernai ne tik sugebėjo padidinti užimamą ne gyvybės draudimo rinkos dalį iki 12,8%, bet ir iš ketvirtos vietos pakilti į antrąją bei dirbti pelningai.

Klientų poreikiai mums yra svarbiausia. 2009 metais vienas pagrindinių klientų elgesio aspektų buvo taupymas ir iš to sekantis kainų lyginimas. Todėl pernai draudimo bendrovė didelį dėmesį skyrė paslaugų kokybei gerinti, kuriant ne tik didesnę pridėtinę vertę klientui bet ir keičiant pagrindinius kainodaros principus. Visa tai sąlygojo faktą, kad apyvartos per patį krizės piką sumažėjo tik 9%. Tai leidžia daryti išvadą, kad BTA paslaugos klientams yra reikalingos ir aktualios.

Paslaugų prieinamumas ir toliau išlieka svarbus mūsų veiklos prioritetas, todėl pernai metais dar labiau išplėtėme atstovybių tinklą, sudarydami dar palankesnes sąlygas savo klientams įsigyti bendrovės teikiamas paslaugas jiems patogioje vietoje. Džiaugiamės įgyvendinę užsibrėžtus tikslus, susijusius ir su technologiniais sprendimais, - įvykius registruojame ir administruojame internetu bei telefonu. Šie pokyčiai yra esminiai, užtikrinantys stabilią ir nepertraukiamą BTA veiklą draudimo rinkoje ir bendrovės sugebėjimą dirbti draudėjų interesams.

Noriu padėkoti visiems BTA klientams, partneriams bei akcininkams už sėkmingą bendradarbiavimą, taip pat BTA komandai už jos indėlį į bendrovės stabilumą, augimą ir vystymąsi.

„BTA" akcinei draudimo bendrovei tapus Europos bendrove, buvo pakeistas įmonės pavadinimas į „BTA Insurance Company“ SE. Atitinkamai nuo 2011-07-26 pasikeitė ir „BTA“ akcinės draudimo bendrovės filialo Lietuvoje pavadinimas į „BTA Insurance Company“ SE filialas Lietuvoje. Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus įmonės pavadinimui, visi kiti iki šiol galioję įmonės rekvizitai (įmonės, PVM mokėtojo kodai, registracijos adresas, bankinės sąskaitos) išlieka tie patys.

Tadeuš Podvorski
Generalinis direktorius

Sužinok daugiau: (8 5) 2600 600
Apsilankykite: www.bta.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 30 proc. nuolaida nuo bazinių draudimo įmokų antrai ir kitoms, sudaromoms tuo pačiu metu, bet kokios rūšies draudimo sutartims, išskyrus(KASKO) ir Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartis
  • 15 proc. nuolaida nuo bazinių draudimo įmokų antrai ir kitoms,sudaromoms tuo pačiu metu, (KASKO) arba Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartims
  • 10 proc. nuolaida nuo bazinių draudimo įmokų, sudarant pirmą bet kokios rūšės draudimo sutartį
Nuolaidos netaikomos kai Draudėjas yra juridinis asmuo. Nuolaidos netaikomos draudimo rūšims, kurioms draudimo sutarties sudarymo metu vykdomos pardavimų skatinimo akcijos.

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2368 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2368
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Tauragė Tauragės raj. Telšiai Telšių raj.
Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj. Utena
Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis Vilkaviškis
Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai Žagarė
Zarasai Zarasų raj.