Parduotuvė „Rožė“

Parduotuvė „Rožė“ - lengvieji viršutiniai moteriški drabužiai - siuvimas, prekyba. Trikotažas moterims. Aksesuarai.
„Rožė“ – tai vieta, kur gimsta mada. Nuo pirminės idėjos iki jos įgyvendinimo. Jau daugiau nei pusę amžiaus išradinga, kruopšti ir kūrybinga bendrovės „Rožė“ komanda dirba moteriškų drabužių versle. Daugiametė patirtis mados pasaulyje liudija ne tik bendrovės stabilumą, bet ir specialistų profesionalumą, gebėjimą pajusti nuolat besikeičiančios mados kryptis ir jas įkūnyti gaminiuose.

Didelės investicijos į naujas technologijas ir specialistus lėmė tai, jog šiandien „Rožė“ yra viena pažangiausių moteriškus drabužius kuriančių, gaminančių ir parduodančių įmonių Lietuvoje. Bendrovės tikslas – patenkinti veiklios ir elegantiškos europietės poreikius. Tai, jog pastangos įgyvendint šį tikslą yra sėkmingos, rodo puikūs bendrovės gaminių vertinimai tarptautinėse parodose ir nuolat augantis pirkėjų ratas.

Drabužius su prekiniu ženklu „Rožė“ mielai renkasi ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių moterys. Net 70 procentų bendrovės kolekcijų parduodama užsienio rinkose. Kolekcijas „Rožė“ moterys jau gali įsigyti Prancūzijos, Norvegijos, Suomijos, Italijos moteriškų drabužių parduotuvėse. Firminės tinklo parduotuvės veikia Lietuvoje, Latvijoje bei Ukrainoje.

Aukščiausios kokybės audiniai profesionalių specialistų rankose virsta gaminiais, kurie padeda moteriai sukurti vientisą stilių, pabrėžti asmenybės originalumą. Elegancija, subtilus mados pajutimas, gausi drabužių ir aksesuarų derinių galimybė – tai, kuo išsiskiria prekinis ženklas „Rožė“.

Kiekviena bendrovės „Rožė“ kolekcija turi savitą istoriją, naują požiūrį į madą, į drabužį apskritai. Drabužis moteriai – tai asmenybės laisvės ir individualumo raiška. Todėl kiekvieno sezono kolekcijai kuriama ištisa filosofija – kaip dėvėti drabužius, kokias spalvas rinktis, kokius aksesuarus derinti, kaip įkūnyti eleganciją ir atskleisti asmeninį žavesį.

Prekybininkams ateinančio sezono kolekcijos pristatomos du kartus per metus tarptautinėse moteriškų drabužių parodose „Pret A Porter Paris“, Paryžius (Prancūzija), „CPD Dusseldorf“ Diuseldorfas (Vokietija), Lietuvoje „Rožė“ kolekcijų pristatymų salėje (Polocko g. 13, Vilnius).

Prekybinkai ieškantys rafinuotų, subtilių moteriškų drabužių kolekcijų gali užsiregistruoti, apžiūrėti naujus modelius, sužinoti kainas, pasirinkti pageidaujamus dydžius, spalvas. Kolekcijas galite užsisakyti čia pat – internete, skiltyje „Didmena“.

Savo pasitikėjimą bendrove „Rožė“ išreiškė ir Prancūzijos įmonė „Cacharel“. Nuo 2004 metų UAB „Rožė“ yra šio aukštosios mados simboliu laikomu prekinio ženklo oficialus atstovas Lietuvoje. „Cacharel“ – tai ilgametė mados istorija, tai drabužiai, kvepalai, aksesuarai ir net interjero detalės. (www.cacharel.fr).

UAB „Rožė“ yra Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (www.chambers.lt), Lietuvos pramonininkų konfederacijos (www.lpk.lt) ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (www.latia.lt) narė.

Mes tikime savo siekiais, nuolatine plėtra ir darome viską, kad pateisintume mūsų partnerių ir klientų lūkesčius.
Apsilankykite: www.roze.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 10 proc. nuolaida naujai „Rožės“ kolekcijai
  • 10 proc. nuolaida rankinėms, piniginėms
Akcijų metu nuolaidos netaikomos, nuolaidos nesumuojamos.

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2356 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2356
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.