Kelionių organizatorius „Amberturas“

Kelionių organizatorius „Amberturas“ - kelionių agentūra. Kelionių organizavimas į Turkiją, Egiptą.
UAB „Amberturas“ buvo įregistruota 2004-07-02 d., po mėnesio, t. y. 2004-08-10 d., Lietuvos turizmo departamentas išdavė licenciją, leidžiančią užsiimti kelionių agentūrų veikla. Kelionių agentūra „Amberturas“, sėkmingai dirbusi 2 metus kaip kelionių agentūra, nuo 2006 m. tapo kelionės organizatoriumi.
2006 m. pradėję organizuoti poilsines keliones lėktuvu į Turkiją, Marmario regioną, pristatėme naujieną — mini kruizus jachtomis Egėjo ir Viduržemio jūromis. Kita kryptis — aktyvus poilsis: „raftingas“ (plaukimas kalnų upėmis), "trekingas" (ekspedicija, žygis kalnuose), kopimas į kalnų viršukalnes, žvejyba ir daugelis kitų aktyvaus poilsio kelionių: Ukrainoje, Nepale, Tibete, Indijoje, Meksikoje.....
Nuo 2007 m. papildomai pristatėme kitus Turkijos regionus, tokius kaip Bodrumas ir Antalijos regionai. Turkijoje, kaip priimančioje šalyje, esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su Turkijos įvažiuojamojo turizmo bendrovėmis. Turkijos partneriai jau keliolika metų dirba su Rusijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos... piliečiais. Jie rūpinasi apgyvendinimu viešbučiuose, apartamentuose, vilose... organizuoja individualias pervežimo paslaugas iš oro uosto iki viešbučio — atvykimo dieną ir pervežimo paslaugas iš viešbučio iki oro uosto klientų išvykimo dieną. Organizuoja: gidų paslaugas rusų, pageidaujant ir iš anksto suderinus anglų ar vokiečių kalbomis, ekskursines programas ir rūpinasi mūsų klientais viešnagės Turkijoje metu.
Taip pat 2007 m. nauja pristatyta šalis — poilsis Egipte, tiek Hurgados, tiek Šarm El Šeicho kurortuose ir vis labiau populiarėjantys kruizai Nilu. Egipto partneriai, turintys daugiau nei 20 metų darbo patirtį, rūpinasi apgyvendinimu viešbučiuose, apartamentuose... Egipte, organizuoja individualias pervežimo paslaugas iš oro uosto iki viešbučio atvykimo dieną ir pervežimo paslaugas iš viešbučio iki oro uosto klientų išvykimo dieną. Teikia gidų — atstovų paslaugas: rusų, pageidaujant anglų, vokiečių kalbomis, organizuoja ekskursijas bei rūpinasi mūsų klientais, atvyksiančiais iš Lietuvos, Egipte.
Nuo 2008 m. pristatėme naujieną — nepažintą smėlėtąjį Turkijos kurortą — Didimą.
2009 metų didesnė kelionių pasiūla Turkijoje: Antalijos, Alanijos ir Kemero regionuose. 2009 metų pristatyta naujiena — mini kruizai jachta Viduržemio jūra, Turkijoje, maršrutu: Antalija (Kemeras) — Kekova — Antalija (Kemeras). Nuo 2009 m liepos pabaigos atidarytas naujas UAB „Amberturas“ biuras Kaune, adresu: Daukšos g.27, Kaunas.
2010 metų naujiena, pristatoma šalis — Jordanija. Jordanijoje siūlysime pažintines, pažintines ir poilsines, bei tik poilsines keliones prie Raudonosios jūros ir/ ar Negyvosios jūros.
Mes organizuojame keliones nedidelėms grupėms, todėl teikiame individualias pervežimo paslaugas (lengvuoju automobiliu ar komfortiškais mikroautobusais) ir tuo išsiskiriame iš kitų kelionių organizatorių. Jei pageidaujate individualaus serviso kviečiame visus keliauti su mumis !!!
Apsilankykite: www.amberturas.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 5 proc. nuolaida kelionėms
Akcijų metu nuolaidos netaikomos. Nuolaida galioja tik „Amberturas“ organizuojamoms kelionėms.

Adresas

Tel.: 868435175, 67862298
Tel.: 868790424, 601 09330
kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2356 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2356
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.