BELLA ITALIA, picerija - restoranas

BELLA ITALIA, picerija - restoranas - karšti patiekalai, makaronai, picos, plonapadės picos, sumuštiniai, sriubos, užkandžiai, salotos.
Romano Paolo į Lietuvą atvyko prieš 15 metų. Kaune italas pradėjo verslą.

Daugelis šį veidą prisimena nuo tų laikų, kai Kaune duris atvėrė pirmoji tikra itališka picerija. Netrukus verslas ėmė plėstis – pradėjo veikti dvi picerijos pajūryje. Kad picerijų lankytojai jaustųsi tikrai gerai, rūpinosi ne tik Romano Paolo, bet ir du jo sūnus – Michel ir Marko.

Kaune, svetingasis italas, atidarė dar vieną itališką piceriją, pavadintą jo vardu – „Pas Paolo“. Romano Paolo kruopštus, kasdieninis darbas įtakojo sėkmingą šios įmonės veiklą – ne kartą tobulino valgiaraštį, keitė interjerą. Paolo picerijoje įgyvendino sukurtas savo verslo tradicijas – pats sutiko kiekvieną svečią ir visiems lietuvių kalba linkėjo gero apetito, pavaišindavo pyragaičiu, kava, padėkodavo, kad apsilankė. Visos jo žinios ir verslo patirtis buvo sutelktos į vieną tikslą – prekinio ženklo „Pas Paolo“ gera reputacija ir pripažinimas.

Romano Paolo įgyvendino dar vieną savo svajonę – įkurti vietą, kur būtų galima pasimėgauti tikrais itališkais desertais. Toje pačioje gatvėje, kaip ir buvusi jo picerija „Pas Paolo“, atidarė maitinimo įmonę „Bella Italia“.

„Myliu kiekvieną žmogų, kuris ateina į mano piceriją. Kadangi noriu jį aptarnauti tobulai, atsisakiau ankstesnių picerijų, kurios buvo išsibarsčiusios skirtinguose miestuose“, – sakė Paolo.

Šiandien Romano Paolo svečius pasitinka savo vienintelėje, nauju prekių ženklu „Pas Romano Paolo“ pasipuošusioje, picerijoje „Bella Italia“, kuri įsikūrusi pačiame Kauno centre, netoli Laisvės al. fontano, S. Daukanto g. 14.

„Dabar visi sako turintys tikrą itališką piceriją. Bet to „itališkumo“ labai mažai“, – guodėsi nesąžininga konkurencija buvęs įmonės „Pas Paolo“, kurios pavadinimu ir reputacija naudojasi kiti šeimininkai (prekių ženklas „Pas Paolo“ buvo suteiktas naudoti pagal licencinę sutartį), savininkas.

„Verslas man yra ne tik pragyvenimo šaltinis, bet ir gyvenimo būdas. Nesistengiu išspausti maksimalaus finansinio rezultato. Kiek turiu, tiek pakanka“, – sakė Paolo.

Picerijoje „Bella Italia“, verslo tradicijas tęsia ir gero apetito lietuvių kalba palinki ne tik pats savininkas, bet ir abu jo sūnūs, vėl dirbantys kartu su tėvu.

Itališkų picų gerbėjai neslepia, jog Romano Paolo pakeri savo nuoširdumu, paprastumu. Retas kuris verslininkas dirba kartu su samdomais žmonėmis ir „šokinėja“ aplink kiekvieną klientą. Žmones žavi ir italo dovanos - kava bei pyragaitis.

Kai kurie nuolatiniai picerijos klientai juokauja, kad jie seka paskui italą - kur šis atsidaro naują kavinę, ten ir lankosi kauniečiai.
Apsilankykite: www.pasromanopaolo.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 15 proc. nuolaida sąskaitai
Akcijų prekėms, gėrimams ir alkoholiniams gėrimams ir tabako gaminiams nuolaida netaikoma.

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2365 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2365
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.