Kortelės naudojimo taisyklės

VISISAVI nuolaidų kortelės naudojimo TAISYKLĖS

Kortelės įsigijimas ir aktyvavimas

 • Kortelę galite įsigyti paspaušią nuorodą
 • Įsigiję kortelę, specialiame langelyje ant kortelės užrašykite savo vardą ir pavardę ir aktyvuokite kortelę apsilankę mūsų internetinėje svetainėje www.visisavi.lt. Nuo kortelės aktyvavimo momento Jūs tampate VISISAVI nuolaidų sistemos vartotoju.
 • Dalyvavimas VISISAVI nuolaidų sistemoje galioja tik teisingai ir išsamiai užpildytų anketų bei aktyvuotų ir galiojančių kortelių turėtojams.

Kortelės panaudojimas

 • Specialūs VISISAVI pasiūlymai galioja visoje Lietuvoje. VISISAVI Partnerių prekybos ar paslaugų teikimo vietas rasite www.visisavi.lt internetinėje svetainėje.
 • Dauguma www.visisavi.lt internetinėje svetainėje esančios informacijos yra gaunama iš fizinių ar juridinių asmenų, pageidaujančių patalpinti informaciją apie savo įmonę ar veiklą šioje svetainėje bei galinčių šią informaciją keisti, todėl informacija svetainėje VISISAVI kortelių turėtojams yra pateikiama neatliekant jos turinio pakeitimų. UAB „Visi savi” nėra atsakinga už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, patirtas išlaidas, negautas pajamas, susijusias su šioje svetainėje esančios informacijos panaudojimu. Visą šioje svetainėje esančią informaciją Jūs naudojate savo nuožiūra ir su tuo sutinkate. Mes neteikiame jokių garantijų, pareiškimų, įsipareigojimų dėl bet kokios šioje internetinėje svetainėje pateiktos informacijos, įskaitant, bet neapsiribojant tokios informacijos aktualumu, tikslumu, savalaikiškumu ir nesame atsakingi už šios informacijos panaudojimą.
 • Tam, kad galėtumėte pasinaudoti specialiais UAB „Visi savi” Partnerių pasiūlymais, aktyvuotą, galiojančią VISISAVI kortelę turite pateikti prekybos ar paslaugų teikimo vietoje Jus aptarnaujančiam personalui.
 • Kiekvieną kartą, norėdami pasinaudoti VISISAVI kortelės turėtojui teikiamomis sąlygomis, įsitikinkite dėl sąlygų taikymo: paklauskite paslaugas ar prekes siūlančio atstovo apie VISISAVI kortelės galiojimą bei VISISAVI kortelės turėtojui teikiamas sąlygas prieš įsigyjant prekę ar užsisakant paslaugą.
 • Dauguma atvejų, kuomet nuolaidas su VISISAVI kortele taikanti įmonė (kortelės Partneris) vykdo specialias akcijas ir išpardavimus, papildoma nuolaida su VISISAVI kortele netaikoma (nuolaidos nesumuojamos). Jūs turite teisę rinktis, kuri nuolaida nuo oficialaus kainoraščio Jums yra priimtinesnė.
 • Kortelės galiojimo laikas nurodytas ant kortelės.
 • UAB „Visi savi“ neatsako už netinkamą VISISAVI kortelės partnerio įsipareigojimų vykdymą. Visgi, jeigu Jums nebuvo suteiktos specialios sąlygos, kurios turi būti suteiktos VISISAVI kortelės turėtojui, praneškite mums apie tai tel. 8-615 708 60 arba el. pašto adresu info@visisavi.lt

Kortelės priežiūros reikalavimai:

 • Kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio aštriais ir kitais daiktais, galinčiais mechaniškai pažeisti kortelės paviršių; tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio (ortelė negali būti laikoma žemesnėje nei -35 °C arba aukštesnėje nei +50 °C temperatūroje. Optimali laikymo temperatūra– nuo 0 °C iki +25 °C), stiprių ultravioletinio ir šiluminio spinduliavimo šaltinių; stiprių elektromagnetinių laukų poveikio (mobilaus ryšio telefonas, televizinė įranga, kompiuterių vaizduokliai, mikrobanginės krosnelės ir pan.);
 • Kortelė turi būti laikoma specialiame dėkle arba piniginės skyriuje, skirtame laikyti korteles, atskirai nuo mobiliojo telefono, raktų, žiebtuvėlių ir pan.
 • Esant reikalui, kortelę valyti minkštu skudurėliu, nenaudojant skiediklių, tirpiklių, ir pan. cheminių junginių.
 • Jeigu Jūsų kortelė nusidėvėjo, sugadinote ją, kortelę galite pasikeisti, informaciją apie tai rasite paspaudę šią nuorodą.

Papildoma informacija

UAB „Visi savi” pasilieka teisę keisti VISISAVI kortelių naudojimo taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi kortelės turėtojams. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodytu adresu, el. pašto adresu, mobiliuoju telefonu, rasite prekybos vietose arba www.visisavi.lt internetinėje svetainėje.

Visa visisavi.lt svetainėje pateikiama informacija yra informacinio pobūdžio, tačiau nereikia vien tik ja vadovautis, priimant sprendimą dėl pirkinio. Svetainėje pateikta informacija, aprašymai, iliustracijos gali skirtis nuo tuo metu siūlomų įsigyti. Daugiau informacijos prieš apsisprendžiant būtina pasidomėti tiesiogiai pas VISISAVI Partnerį, teikiantį konkretų prekės ar paslaugos pasiūlymą.

Informacija VISISAVI nuolaidų sistemos klausimais teikiama el. paštu info@visisavi.lt

Prašome pranešti telefonu arba el. paštu ir šiais atvejais:

 • kai pametėte ar kitaip praradote kortelę;
 • kai pasikeitė Jūsų kontaktiniai duomenys arba norite papildyti asmeninę informaciją;
 • kai Partneris nesuteikė VISISAVI kortelės turėtojui priklausančių specialių sąlygų.

Asmens duomenų tvarkymas

UAB „Visi savi” Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos sprendimu yra registruota Asmens duomenų valdytojų registre, bendrovei suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P4632. Bendrovė įsipareigoja jai patikėtus asmens duomenis tvarkyti sąžiningai ir saugiai.

2365
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.