SAMUNAS, būsto apdaila

SAMUNAS, būsto apdaila - apdailos ir remonto darbai. Plytelių klijavimas. Sienų dažymas. Tapetų klijavimas. Lubų dažymas ir pakabinamų lubų montavimas ir tt.
Būsto apdaila nuo pradžių iki galo – taip trumpai galėtume apibūdinti savo veiklą.

Šiandien mūsų paslaugų dažniausiai pageidauja žmonės, įsigiję naują būstą ir norintys įsirengti namus „nuo-iki“ taip, kad nereikėtų sukti galvos ir eikvoti energijos, laiko bei kantrybės ieškant, derinant, transportuojant ir atliekant visus būtinus darbus. Visu tuo pasirūpiname mes – atsakingai, laiku ir atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus.
Įmonėje dirba ilgametę darbo patirtį turintys ir savo sritį išmanantys motyvuoti specialistai. Viską, ko imamės – nuo kosmetinio remonto iki pertvarkymo iš pagrindų – atliekame kokybiškai, kūrybiškai ir sąžiningai.

Siekiame geriausio rezultato, tad mūsų misija – atsakingai ir profesionaliai teikti visus būsto apdailos paslaugas ir kūrybiškai įgyvendinti interjero projektus. Atsižvelgiant į Klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinti teikiamų paslaugų kokybę.
Mūsų vertybės – griežtas požiūris į darbą, jokių nuolaidų kokybei ir pagarba Klientui.
Ką mes darome:

Manome, kad pasitikėjimas yra būtinas sėkmingam bendradarbiavimui. Taigi garantuojame, kad patikėję mums darbus galėsite būti ramūs – jie bus atlikti kompetentingai, ir Jums nereikės ieškoti specialistų kitur.

Mūsų kokybės politika:

Darbų atlikimo kokybei skiriame ypatingą dėmesį. Rinkoje nesame didžiausi, todėl stengiamės savo Klientus džiuginti atliekamu darbu, o veiklą pateisinti aukšta paslaugų kokybe. Tai svarbiausia įmonės strategijos dalis ir stipriausia mūsų veiklos pusė. Kokybei užtikrinti renkamės ne reklaminius pažadus, bet realia nauda pagrįstus pasiūlymus – visiems darbams suteikiame 24 mėnesių garantiją. Tai nėra akcija, tokių įsipareigojimų laikomės visada, atlikdami bet kokius užsakymus.

Klientų aptarnavimas yra kita neatskiriama mūsų įmonės sėkmės dalis. Stengiamės, kad Klientai patirtų malonų aptarnavimą nuo bendradarbiavimo pradžios iki galo – nesvarbu, ar derinami darbai su įmonės vadybininku, ar bendraujama tiesiogiai su meistru savo namuose.
Trečia priežastis, dėl kurios Klientai vertina partnerystę su mumis – tai darbų atlikimo kultūra. Turbūt suprantate, kad idealios švaros įrenginėjamame ar remontuojamame būste sukurti neįmanoma, tačiau gerbdami savo Klientų nuosavybę, darbo vietoje visada palaikome tvarką.
Kūrybiškumas – dar viena mūsų stiprybė. Imdamiesi darbų stengiamės, kad jie būtų atlikti tvarkingai ir tuo pat metu teiktų estetinį pasitenkinimą, todėl Klientams visuomet pasiūlome idėjų, kaip pagyvinti arba naujai sukurti įdomią, originalią namų ar biuro erdvę. Meninės apdailos galimybės, kuriomis mes naudojamės, leidžia pasiekti išties įspūdingų rezultatų.
Apsilankykite: www.samumas.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 10 proc. nuolaida darbams.

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2368 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2368
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Tauragė Tauragės raj. Telšiai Telšių raj.
Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj. Utena
Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis Vilkaviškis
Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai Žagarė
Zarasai Zarasų raj.