„LEGIONAS“

„LEGIONAS“ - dažasvydžio ir šratasvydžio sportinių žaidimų organizavimas, laisvalaikio užimtumas
Dažasvydžio ir šratasvydžio klubas „Legionas" - jau dešimtmetį sėkmingai veikianti visuomeninė organizacija.

Klubas įsikūręs Kauno marių regioninio parko teritorijoje esančiame Kauno tvirtovės V forte. Vien istorija byloja, kad tai - iš prigimties karo reikmėms pritaikytas gynybinis objektas.
Daugiau nei prieš dvidešimt metų atsiradęs ir pasauliniu mastu sparčiai išpopuliarėjęs dažasvydis (angl. Paintball) šiuo metu laikomas vienu populiariausių žaidimų. Tai nėra vien tik aktyvus laisvalaikis, sudominantis tiek vyrus, tiek ir dailiosios lyties atstoves. Pastaruoju metu dažasvydis pelno vis didesnį populiarumą ir tarp jam neabejingų profesionalių sportininkų.
Dar vienas ne mažiau intriguojantis laisvalaikio praleidimo būdas - šratasvydis (angl. Airsoft). Šis užsiėmimas savo militaristine dvasia ypač pakerės tuos, kurie efektingas mūšio scenas, įsiplieskiančias karo lauke, tėra matę dokumentiniame ar veiksmo filme. Prisiminti karinės tarnybos laikus gali ir visa tai savo kailiu jau išmėginę kariūnai. Kaip bebūtų, visi išbandžiusieji sutiks, kad šratasvydžio dėka patiriami nauji, iki tol neregėti įspūdžių.
Kauno pakraštyje, penktojo forto apsuptyje galima puikiai praleisti laisvalaikį ten rengiamose varžybose ar pramoginiuose renginiuose. Kauno marių regioninio parko teritorijoje lankytojų laukiantis gamtos prieglobstis nepaliks abejingų.
Istorinio paminklu tituluojamas Kauno tvirtovės penktas fortas slepia turtingus istorijos kuluarus, tad pramogautojams be tiesioginės veiklos - dažasvydžio ar šratasvyžio žaidimų - suteikiama unikali galimybė pažvelgti į laikinosios sostinės prigimtį iš arčiau. Juolab kad forto teritorija tiesiog savaime tinkama tokioms karinėms pramogoms, o kartu ji „Legiono" iniciatyva tausojama ir saugoma nuo beprasmio niokojimo ir griovimo.
Aistra dažasvydžiui ir šratasvydžiui sporto klube „Legionas" vienija per pusšimtį aktyvių narių. Visi jie vieningai pritaria, kad šie du užsiėmimai - nepakartojamas hobis, kurį vos sykį išmėginus, vėliau norisi siekti kaskart vis daugiau.
Pagrindinė klubo veikla - sportas . „Legiono" vardą garsina gausūs laimėjimai Lietuvos dažasvydžio lygoje , tarptautinio masto renginiuose Latvijoje , Ispanijoje . Visa tai liudija apie profesionalų požiūrį į šią veiklą.
Be to, daug dėmesio skiriama Kauno apskrities jaunimo užimtumui . Vykdomi įvairūs prevenciniai jaunimo užimtumo projektai .
Klubas sudaro puikias galimybes kauniečiams aktyviai praleisti laisvalaikį , žaidžiant tiek sportinį, tiek ir pramoginį dažasvydį. Klubas skatina jaunimą dalyvauti sportinėje veikloje rengiant ir organizuojant sporto varžybas savo bendraamžiams.
Organizuoja didžiausius Lietuvoje pramoginius žaidimus kuriuose, vienu metu žaidžia iki 200 dažasvydžio mėgėjų iš visos Lietuvos ir kaimyninių Baltijos šalių.
Klubas „Legionas" ilgamete savo veikla įrodė, kad yra profesionalus, patikimas ir pajėgus partneris rengiant įvairaus masto ir pobūdžio varžybas. Pramoginis dažasvydis ir šratasvydis - tai paslaugos, kurioms „Legiono" sukaupta patirtis ir įgyta kompetencija leidžia garantuoti tik aukščiausios kokybės paslaugas.
Apsilankykite: www.legionas.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 20 proc. nuolaida dažasvydžio ir šratasvydžio žaidimams
Nuolaidos netaikomos jeigu žaidimai vyksta ne Kaune „Legiono“ žaidimų bazėje. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis. Tos pačios nuolaidos taikomos plius dviems kortelės turėtojo draugams

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2344 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2344
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.