Odos ir kailio drabužių salonas „Karališkas tigras“

Odos ir kailio drabužių salonas „Karališkas tigras“ - natūralios odos viršutiniai drabužiai. Produkcija iš Italijos, Suomijos, Prancūzijos, Ispanijos.
Mūsų vizija - suteikti galimybę įsigyti kokybiškus, žymiausių pasaulio firmų gaminius už lietuvišką kainą.

Mūsų misija - būti lyderiu, pasiūlant aukščiausios kokybės gaminius bei išskirtinį aptarnavimą kiekvienam klientui, nepriklausomai nuo jo piniginės storio.

“Karališkas tigras“ - vienas pirmųjų atvežė į Lietuvą garsiausių Europos gamintojų produkciją. Jei prieš devynerius metus salone buvo galima įsigyti kelių žinomų gamintojų kailinius, su kiekvienais metais asortimentas plėtėsi. „Karališkas tigras“, kasmet lankydamasis tarptautinėse Paryžiaus, Milano, Barselonos parodose, pelnė vis didesnį odos ir kailių gamintojų gigantų pasitikėjimą ir leidimą atstovauti juos Lietuvoje. Dabar „Karališkas tigras“ - vienintelis salonas Lietuvoje, bendradarbiaujantis su daugiau nei trisdešimčia garsiausių Europos kailių ir odos firmų. „Karališkas tigras“ per devynerius savo veiklos metus, užsitarnavęs klientų ir partnerių pasitikėjimą, ir toliau sieks būti lyderiu, suteikiant galimybę įsigyti pasaulyje pripažintų gamintojų geriausius ir madingiausius gaminius už lietuvišką kainą.

Tie patys gaminiai ekonomiškai išsivysčiusiose šalyse kainuoja kelis kartus brangiau, tačiau mūsų tikslas - suteikti galimybę įsigyti kokybišką gaminį ne tik turtingiausiems, bet ir vidutines pajamas uždirbantiems vartotojams. Tai mums pavyksta išsiderant palankesnes kainas Lietuvai, kaip ekonomiškai besivystančiai šaliai, bei nustatant minimalias pelno maržas.

Kailių kaina priklauso ir nuo jų rūšies. Drabužiai, iš triušio ar mutono kainuos mažiau, todėl juos dažniausiai renkasi jaunimas. Jaunimo linijos avikailius galima įsigyti už tūkstantį litų ar net mažiau. Brangesni audinės, sabalo ar lūšies kailio gaminiai, tad jiems pirmenybę teikia damos ir ponai. Norintiems išsiskirti galime pasiūlyti vienetinius modelius, tiesiai nuo podiumo. Ko gero brangiausi - neįtikėtinai lengvi ir prabangūs sabalo kailiniai už 60-70 tūkst. litų.

Gerai išmanantis parduodamą produkciją "Karališko tigro" kolektyvas visuomet nuoširdžiai padės ne tik susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis, bet ir priderinti mėgstamą drabužio spalvą bei stilių. Stengiamės, kad kiekvienas klientas kuo ilgiau galėtų dėvėti ir džiaugtis įsigytu drabužiu, todėl kiekvieną perkamą drabužį impregnuojame, patariame, kaip jį prižiūrėti, valyti bei duodame specialius maišus laikymui. Kiekvienas mūsų klientas bet kada gali kreiptis patarimo ir jis neliks nuviltas.

Šiuo metu „Karališko tigro“ salone rasite platų garsiausių Italijos, Prancūzijos, Suomijos, Anglijos ir Ispanijos dizainerių odos ir kailių drabužių pasirinkimą. Tai pasaulyje pripažinti vardai kaip „Christian Dior“, „Nina Ricci“, „Salvador Dali“, „Fontani“, „Olivieri“ bei daugelis kitų.

Apsilankykite: www.tigras.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 15 proc. nuolaida prekėms
Akcijos metu nuolaidos netaikomos.

Adresas

Tel.: 852301051
Faks.: 852302272
kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2343 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2343
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Tauragė Tauragės raj. Telšiai Telšių raj.
Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj. Utena
Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis Vilkaviškis
Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai Žagarė
Zarasai Zarasų raj.