Biologinės medicinos ir diagnostikos centras „Natura Munda“

Biologinės medicinos ir diagnostikos centras „Natura Munda“ - Diagnostikos ir medicinos centras
Natūralūs gydymo metodai padeda diagnozuoti ir gydyti įsisenėjusias ligas
bei sustiprinti sveikatą
Įgyvendino ilgametę svajonę

Kauno senamiestyje esantis natūralios medicinos gydymo ir diagnostikos centras „Natura Munda“ įsikūrė 2004 m. pavasarį. Moderniai įrengta klinika — vienas didžiausių tokio pobūdžio centrų Lietuvoje.

„Natura Munda“ vadovės Daivos Aušros Earle teigimu, įkurti biologinės medicinos centrą su modernia diagnostikos ir gydymo įranga buvo ilgametė jos svajonė, kurią įgyvendinti padėjo jos vyras Frederick Osborn Earle.
„Klinika — tai dovana Lietuvos žmonėms. Jiems galiu pasiūlyti tuos holistinius gydymo metodus, kurie prieš penkiolika metų leido man išbristi iš sunkių sveikatos problemų“, — pasakojo ne vieną operaciją iškentėjusi D.A. Earle. Medikė neslėpė, jog prieš dvidešimt metų, nepavykus diagnozuoti ligos ir parinkti tinkamų vaistų, jos gyvybei buvo kilusi rimta grėsmė.
„Stengiamės išgydyti visą organizmą, o ne vieną ligą. Sveikatą taisyti, semtis jėgų, išsaugoti jaunystę ir grožį skatiname natūraliais metodais ir homeopatiniais preparatais“, — pabrėžė klinikos vadovė.
"Natura munda" centre į žmogaus organizmą žiūrima kaip į vieningą sistemą, todėl stengiamasi ne vien slopinti ligos simptomus, bet surasti negalavimą sukėlusias priežastis ir jas pašalinti taikant natūralius gydymo metodus", — tvirtino gydymo įstaigos vadovė D.A. Earle.
Per šešerius darbo metus gydant akupunktūra, individualiai pritaikant homeopatinius ir antihomotoksinius preparatus, gydomąsias mankštas ir fizioterapiją, puikūs gydymo rezultatai gauti beveik 10 tūkst. pacientų iš visos Lietuvos ir įvairių užsienio šalių.
D.A. Earle teigimu, natūralūs gydymo būdai, derinami su tradicine medicina, padeda daug sėkmingiau gydyti onkologines, odos, virškinimo trakto ligas, cukrinį diabetą, skydliaukės, ginekologinius sutrikimus, nevaisingumą, artritus, naktinį vaikų šlapinimąsi ir kitus negalavimus.

NATURA MUNDA gydymo centras plečia veiklą ir patalpas Kauno Senamiestyje
"Pacientų gausa ir augantis natūralaus gydymo poreikis skatina kliniką plėsti patalpas ir paslaugas. Nors turėjome pasiūlymų steigti klinikos filialus Vilniuje ir Kaune arba jungtis su kitais panašaus pobūdžio centrais, tačiau visas jėgas telkiame į Senamiestyje veikiantį centrą. Nuo šiol pas mus dirbs nauji specialistai - šeimos gydytojai, reabilitologai, psichoterapeutai, taip pat daugiau patyrusių homeopatų, besigilinančių į kinų mediciną, įsikurs naujos erdvės", — sakė centro vadovė.
Nuo sausio mėnesio klinikoje duris atverė nauja salė, kurioje pacientams po traumų bei kitų ligų yra taikoma individuali arba grupinė gydomoji mankšta. Ją veda profesionalūs kineziterapeutai.

Dirba gydytojai homeopatai
Natūralius metodus propoguojančių klinikos gydytojų tikininimu, šie medodai vis labiau integruojami į šiuolaikinės medicinos praktiką ir jau seniai sėkmingai taikomi Vakarų šalyse.
Biologinės medicinos centre „Natura munda“ dirba įvairių sričių specialistai homeopatai, kurie puikiai išmano natūralius gydymo būdus jau du dešimtmečius juos sėkmingai taiko gydydami pacientus.
Gydo lėtines ligas
Patyrusių klinikos medikų taikoma klasikinė, modernioji homeopatija, vaistažolių preparatai ir kiti vaistai parinkti naujausiu R. Folio diagnostikos aparatu, leidžia pasiekti efektyvių gydymo rezultatų.
Klinikoje taip pat taikoma „BEMER“ elektromagnetinio lauko ir šviesos terapija, akupunktūra, elektropunktūra, diagnostika ir terapija „Ryodoraku EMI“ (organizmo energetinės sistemo sureguliavimas), kineziterapija, ultragarsiniai tyrimai, fizioterapija, lazerio terapija bei daug kitų pažangių gydymo ir diagnostikos metodų. Jie ypač veiksmingi gydant vidaus organų, atramos aparato, sąnarių, odos, akių lėtines ligas, įvairias alergijas, kurių įprastais būdais išgydyti dažniausiai nepavyksta.
Taikant šiuos metodus efektyviai gydomi įvairių organų uždegimai, nevaisingumas, vaikų naktinis šlapinimasis, migrena. Biologiniai gydymo metodai padeda sėkmingai šalinti kraujotakos sutrikimus, sureguliuoja imuninę sistemą ir atstato organizmo pusiausvyrą. Limfostazės ir kraujotakos sutrikimams gydyti kompleksiškai taikomas ir vakuuminis elektromechaninis limfodrenažinis masažas. Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose Vakarų Europos valstybėse derinant klasikinius ir natūralius gydymo būdus padedama pasveikti net ypač sunkiems ligoniams.
„Onkologiniams ligoniams mūsų pritaikytas gydymas leidžia lengviau ištverti chemoterapiją ar gydymą spinduliais bei atsistatyti po jų. Natūralūs preparatai padeda išvengti pykinimo, plaukų slinkimo, stiprina kraują, subalansuoja imuninę sistemą“, - aiškino klinikos vadovė.
Ankstyva diagnozė ir tinkamiausių vaistų parinkimas
Iš daugelio kitų šalies klinikų "Natura Munda" išsiskiria tuo, kad siekdami efektyvaus gydymo rezultatų, medikai gali testuoti įvairius gydomuosius preparatus, pacientui individualiai parinkti tinkamus homeopatinius, vaistažolinius, cheminius vaistus, vitaminus ar mikroelementų kompleksus.
Gydymo centre pacientas gali būti ištirtas moderniu naujos kartos kompiuteriniu „Metatron 25“ aparatu (Metapathia Hunter programa), leidžiančiu nustatyti ankstyvą ligos stadiją, tiksliai įvertinant funkcinę organizmo būklę ir jos pokyčius gydydant. Metatron 25 aparatas, kuriuo atliekama pagrindinių organų ir sistemų biorezonansinė funkcinė kompiuterinė diagnostika, naudojamas daugumoje išsivysčiusių šalių, tokių kaip Vokietija, Austrija, Ispanija, Italija, Šveicarija, Japonija, JAV. Ten jis yra pripažįstamas kaip tradicinis diagnostikos metodas, kurio patikimumo koeficientas — net 0,8. Jis skirtas palengvinti darbą šeimos gydytojams, gydytojams reabilitologamas ir kitų specializacijų gydytojams.

Šeimos gydytoja homeopatė I. Bubnienė dažnai susiduria su atvejais, kai žmogus skundžiasi kokio nors organo veiklos sutrikimais, o kompiuterinė diagnostika to neparodo, tačiau randa visai kitą negalavimo priežastį. Štai išsiplėtusių skausmingų venų priežastis dažnai būna kepenų funkcijos sutrikimai, kurie, beje, gali sukelti ir regėjimo problemas. Odos ligos gali būti susijusios su kvėpavimo, virškinimo sistemos sutrikimais.
„Į mūsų kliniką atėję pacientai dažnai prašo atlikti testą, kuris parodytų, ar jiems tinka jų vartojami vaistai“, - pasakojo D.A.Earle.
Be to, kompiuterine programa pacientams pagal kraujo grupę ir susirgimą gali būti parinkti ne tik vaistai, bet ir jiems tinkantys maisto produktai ir sudarytos individualios dietos.

Grožio ir sveikatinimo procedūros
Klinikoje atliekamos ir grožio bei atjauninimo procedūros. Limfodrenažinio masažo ir biomezoterapijos pagalba gydoma celiulitas, strijos, be skalpelio lyginamos raukšlės, stangrinamos po vaiko maitinimo praradę savo formą krūtys.
Neurologas teigia, jog po klinikoje atliekamų procedūrų pacientai sėkmingai atsikrato veido ar kūno randų, likusių po avarijų ar kitų nelaimingų atsitikimų.
Klinikos specialistai taip pat suteikia efektyvią pagalbą norintiems mesti rūkyti ar atsikratyti antsvorio.
Kineziterapijos kabinete pacientams taikoma speciali mankšta, tempimo, masažo, manualinės terapijos metodai. Masažas atliekamas apjungiant įvairias technikas - klasikinį, taškinį, energizuojantį su refleksoterapijos elementais bei masažą su specialiomis taurelėmis iš Kinijos. Naudojant specialias lazdeles, pagamintas iš Tailande augančio tikmedžio atliekamas taškinis pėdos masažas. Jo metu stimuliuojama ir balansuojama organizmo energetinė sistema, teigiamai veikiamos visos organizmo sistemos - imuninė, kraujotakos, virškinimo, šalinimo, centrinė bei vegetacinė nervų.

Diagnostika ir gydymas „Ryodoraku EMI“
Šį metodą įdiegė Japonijos mokslininkai. JAV jis dar vadinamas EMI. (angl.Electro Meridian Imaging)- elektromeridianine diagnostika. EMI leidžia objektyviai nustatyti bioenergetinio lygio sutrikimus akupunktūriniuose meridianuose ir juos koreguoti.
Procedūrai naudojamas specialus elektroninis prietaisas bei kompiuterinė programa. Jais išmatuojami ir įvertinami akupunktūros taškų potencialai. Kompiuteris analizuoja ir pateikia receptą, kokius akupunktūrinius taškus reikia taikyti gydymui. Metodas plačiai naudojamas Japonijos, JAV, Australijos akupunktūros specialistų ir yra efektyvus įvairaus amžiaus pacientų funkcinių bei organinių susirgimų atvejais.

Padėjo susilaukti sūnaus
20 metų pacientė J.K.į centrą kreipėsi dėl pusę metų besitęsiančio uždegiminio proceso lytinėje sistemoje.
Uždegimas prasidėjo šlapimo pūslėje, vėliau išplito į gimdą ir kiaušides. Moteris kraujavo be pertraukų 2 mėnesius. Tuo metu ji vartojo daug priešuždegiminių preparatų. Buvo gydoma ligoninėje.
Prieš 2 metus pacientei operuota kiaušidės cista. Negimdžiusi moteris norėjo susilaukti vaikų, tačiau nepastodavo. Ginekologei homeopatei A. Valytei pritaikius gydymą antihomotoksiniais homeopatiniais preparatais bei biologiškais aktyviais papildais bei pakopinę autohemoterapiją moteris netrukus pastojo ir pagimdė sveiką sūnų.
"NATURA MUNDA" biologinės medicinos gydymo ir diagnostikos centre pacientams skiriamas nuoširdus dėmesys, supa jauki aplinka ir suteikiamos aukščiausios kokybės gydymo ir diagnostikos paslaugos.

Gydymo kokybę garantuoja rūpestingi, aukštos kvalifikacijos, naujausius gydymo metodus puikiai išmanantys gydytojai. Padedami modernios diagnostikos aparatūros jie parenka pacientams tinkamiausią gydymą.
Apsilankykite: www.naturamunda.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 5 proc. nuolaida visoms diagnostikos procedūroms
  • 15 proc. nuolaida šeimyninei funkcinei kompiuterinei diagnostikai METATRON 25 - METAPATHIA HUNTER aparatu, ultragarsiniams tyrimams
  • 100 proc. nuolaida skydliaukės echoskopijai
  • 100 proc. nuolaida vaikų (iki 18 metų) širdies echoskopijai ir elektrokardiogramai
  • 100 proc. nuolaida vienai manualinės terapijos procedūrai
100 % nuolaida vaikų (iki 18 metų) širdies echoskopijai ir elektrokardiogramai taikoma vaikų kardiologės konsultacijai užsiregistravusiems pacientams. 100 % nuolaida skydliaukės echoskopijai taikoma gydytojos endokrinologės konsultacijai užsiregistravusiems pacientams. 100% nuolaida vienai manualinės terapijos procedūrai taikoma gydytojo neurologo konsultacijai užsiregistravusiems pacientams. 15% šeimyninė nuolaida galioja antram šeimos nariui užregistruotam funkcinei kompiuteriniai diagnostikai Metatron 25-Methapatija Hunter aparatu ar ultragarsiniams tyrimams.

Adresas

Tel.: 837200620, 867839202
kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2343 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2343
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Tauragė Tauragės raj. Telšiai Telšių raj.
Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj. Utena
Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis Vilkaviškis
Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai Žagarė
Zarasai Zarasų raj.