„Brolių Vrublevskių medelynas“ - vaisiniai, uoginiai, dekoratyviniai krūmai ir medeliai

„Brolių Vrublevskių medelynas“ - vaisiniai, uoginiai, dekoratyviniai krūmai ir medeliai - Skiepyti vaisiniai, uoginiai ir dekoratyviniai lapuočių augalai
Medelyno veiklos pradžia siekia 1990-uosius metus, kai Nemenčinėje buvo pasodinta didelė kriaušių ir obelų sodinukų kolekcija. Patirtį kaupėme bendradarbiaudami su Vilniaus Sodo Augalų Veislių tyrimų Stotimi.
Nuo 1996-ų metų didelį dėmesį skyrėme dekoratyviems ir derlingiems kamieniniams serbentams ir agrastams. 1999-ais metais klientų patogumui dalis medelyno buvo perkelta į Antakalnio rajoną, Nemenčinės 10 kilometrą, esantį Gelvadiškių gatvėje. Dabar čia galima įsigyti įvairiausių skiepytų vaisinių, uoginių ir dekoratyvinių lapuočių augalų.
Daugelis augalų yra užauginti pagal naujausią konteinerinę auginimo technologiją ir parduodami konteineriuose (vazonuose), kad būtų galimybė juos sodinti visą vasarą – nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens. Taip užaugintą medelį nebūtina tuoj pat sodinti, be to, jis beveik visada lengvai prigyja.
Medelyno plėtros kryptis įtakojo žinomų sodininkų, kaip Vaclovo Paketūro iš Vilniaus, žinomo VU mokslininko selekcininko dr. Antano Ryliškio, Vilniaus Sodo Augalų tyrimų Stoties direktoriaus Edmundo Lauciaus konsultacijos ir patarimai. Plėsti sumedėjusių augalų kolekciją padėjo Inara Bondare iš Latvijos Salaspilio botanikos sodo. Praktiniais klausimais patarė žinomas Lenkijos sodininkas Marceli Ciesielski iš Inovroclavo.

Mūsų klientai yra ne tik eiliniai sodininkai, bet ir reiklūs augalų kolekcionieriai, profesionalūs apželdintojai.Mūsų paskiepytus ir užaugintus medelius galima įsigyti ne tik medelyne, bet ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vykstančiose sodininkų mugėse. Kiekvienais metais dalyvaujame Latvijoje vykstančiose sodininkų parodose Salaspilyje ir Rygoje.

Šių metų sezonui siūlome virš 20 veislių obelų, 13 veislių slyvų, 10 veislių trešnių, įvairių veislių kriaušių, vyšnių, persikų, abrikosų, 13 veislių lazdynų, virš 28 veislių serbentų ir agrastų, 13 veislių šermukšnių. Pas mus rasite gerų veislių šilauogių, valgomųjų sausmedžių, įvairiausių aviečių ir gervuogių, vynuogių, akinidijų, spanguolių, šeivamedžių, šilkmedžių, cintrinvyčių, cidonijų, svarainių, įvairiausių riešutmedžių, dekoratyvinių formų gudobelių, ąžuolų, gluosnių, maumedžių, guobų, beržų, klevų, ginkmedžių, magnolijų, pupmedžių, ir dar daug kitų veislių vaismedžių, vaiskrūmių ir dekoratyvių sumedėjusių augalų rūšių. Galime pasiūlyti didžiausią kamieninių serbentų ir agrastų asortimentą Lietuvoje – virš 25 veislių.
Pastaruoju metu itin populiarėja šeimos medžiai. Tai vaismedžiai ir dekoratyviniai medžiai, kuriuose įskiepytos kelios skirtingos veislės. Toks medis gali žydėti skirtingos spalvos žiedais, turėti skirtingos spalvos lapus, sunokinti kelių spalvų vaisius, kuriuos galima būtų skinti net tris mėnesius. Šeimos medį kiekvienas gali užsisakyti individualiai. Kartu su Jumis mes galime parinkti veisles, jas paskiepyti ir, skiepams prigijus, tų pačių metų liepos mėnesį atiduoti medelį atiduoti Jums. Kad turėtumėte originalų šeimos medelį!
Apsilankykite: www.vrmedelynas.lt

Nuolaidos su „Visi Savi“ kortele

  • 15 proc. nuolaida augalams
Akcijų metu nuolaida netaikoma, nuolaidos nesumuojamos.

Adresas

kortele_su_kaspineliu_3_1_m VISISAVI kortelė galioja čia ir dar 2343 vietų(-oje)
Užsakyti kortelę
2343
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.