Naujienos

Spalio mėnesio koncertai Vilniuje ir Kaune
BANDA MAGDA - kino spalvomis pulsuojanti muzika!
  • Spalio 26d. 19 val. Keistuolių teatras, Vilnius
  • Spalio 27d. 19 val. Renginių OAZĖ, Kaunas

„Banda Magda“ – tai sunkiai nusakomos kilmės world muzikos grupė, kurios skambesys varijuoja nuo sambos iki prancūziško šansono, nuo graikiškų liaudies melodijų iki Kolumbijos cumbia, afro-peruiečių bei šiaurės rytų Brazilijos ritmų. Grupė, garsėjanti savo nevaržomu muzikalumu, puikiai pagavusi geriausius praėjusio amžiaus vidurio vintažinius pop elementus, juos išlaisvina spalvingoje, kinematografiškoje ir subtilumu pasižyminčioje kūryboje.

„Banda Magda“ įkūrė graikų kilmės dainininkė, kino muzikos kūrėja ir kompozitorė Magda Giannikou, šiuo metu gyvenanti Niujorke. Magda Giannikou muzikos filmams rašymo paslapčių išmokusi garsiajame Berklio koledže, už savo veiklą spėjo pelnyti ne vieną apdovanojimą bei sulaukė didžiulio dėmesio – nuo amerikiečių styginių kvarteto „Kronos Quartet“ iki aktoriaus ir komiko Louis C.K., su kuriuo duetu sudainavo jo televizijos šou.

Gyvuose pasirodymuose „Banda Magda“ trykšta savo humoru, išdaigomis ir jautrumu, o viso to varomoji jėga – nenuilstanti energija. Ryškūs, drąsūs muzikiniai potėpiai, skirtingi ritmai ir šviesios, svajingos melodijos, atkeliavusios iš įvairiausių pasaulio kampelių, geriausiai apibūdina „Banda Magda“ kūrybą. Laukinė, beprotiškai romantiška Magdos Giannikou prigimtis, atlikėjų dovanojami mirktelėjimai, šypsenos, puošimasis scenoje tigro kaukėmis ir subtilus artistiškumas kuria saulėtą grupės muzikos pasaulį.

„Banda Magda“ yra grojama kone viskuo – nuo marimbos, cimbolų, japonų shamisen, kinų guzheng, iki puodų ir keptuvių, kad tik būtų išgaunamas pageidaujamas garso atspalvis. Grupės branduolio sudėtis taip pat neįprastai įvairi – du argentiniečiai, du japonai bei du graikai, o albumuose ar pasirodymuose galime išgirsti ir daugybę kitų muzikantų. „Banda Magda“ dainas atlieka net septyniomis skirtingomis kalbomis. Svarbiausios jų temos – meilė ir atsidavimas, tarpusavio draugystė, ryšiai, jungiantys grupės narius.

Charizmatiškoji grupės lyderė Magda Giannikou yra pianistė, akordeonistė, dainininkė, kompozitorė, filmų muzikos kūrėja, dainų autorė, prodiuserė, įkvepianti šokėja ir... gera virėja. Atėnuose gimusi bei užaugusi atlikėja anksti suprato, kad muzika jai yra geriausias dalykas žemėje, todėl gimtinėje pradėjo studijuoti klasikinę bei džiazo muziką, o vėliau išvyko į legendinį Berklio koledžą.

Tarp Magdos Giannikou pelnytų apdovanojimų puikuojasi „Georges Delerue Award“ už pasiekimus kuriant muziką kinui ir BMI kino stipendija. Po studijų persikėlusi gyventi į Niujorką, atlikėja susižavėjo nuostabiu gyvai atliekamo džiazo ir world muzikos pasauliu. Tai paskatino gimti „Banda Magda“, apjungusią prancūziškas dainas, Lotynų Amerikos ritmus bei džiazo improvizacijas. Grupė pasirodydama JAV, Prancūzijoje, Liuksemburge, Graikijoje, Kolumbijoje, Kanadoje netruko suburti entuziastingų klausytojų auditoriją.

Magda Giannikou, nuo vaikystės buvusi tarsi apsėsta meilės kino muzikai, po įkvepiančio dalyvavimo „Sundance Composer’s Lab“ (2009 m.) drauge su kompozitore Zeltia Montes sukūrė muziką ispanų 3D animaciniam filmui „La Tropa del Trapo“, talkino kompozitoriui iZLER ir Curt Schneider juostoje „Natural Selection“, Edet Belzberg „Watchers of the Sky“ bei Louis C.K. „Louie“. Ji parašė kūrinį, skirtą garsiam „Kronos Quartet“, šventusiam savo 40-metį Niujorko „Lincoln Center“ bei pasirodė grupės „Snarky Puppy“ albume „Family Dinner Vol. 1“,  pelniusiame „Grammy“ apdovanojimą.

Magda Giannikou, būdama sinestetė, pasižymi ryškia ir spalvinga vaizduote. Kurdama dainas, jas mato savo galvoje tarsi spalvas ir formas didžiuliame kino ekrane. Šis jautrumas kūrėjai itin padeda suprasti, ar einama teisingu keliu, muzikoje perteikiant norimas emocijas.

Su VISISAVI kortele 20% nuolaida 2 bilietams! (nuolaida galioja perkant bilietus Tiketa kasose)

Grįžti atgal
2344
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.