Naujienos

Kompiuterinis maisto netoleravimo testas!
250 produktų - 385 Lt! O su VISISAVI kortele net 18% nuolaida!

Kompiuterinis maisto netoleravimo testas- naujas žingsnis šiuolaikinėje medicinoje

Daugelis žmonių kenčia nuo, atrodytų, nepaaiškinamų patologijų – lėtinio nuovargio sindromo, priklausomybės nuo oro sąlygų, darbingumo sumažėjimo, kūno masės sutrikimo. Maisto netoleravimas yra viena iš šių ir panašių patologinių būklių priežasčių. Daugiau nei pusę visų ligų lemia neteisinga mityba. Mes įpratome manyti, kad gerklės skausmą, migreną, nosies užgulimą, paakių paburkimą patiriame dėl nepakankamo miego, kraujospūdžio svyravimo arba peršalimo, nė nesusimąstydami, jog tai gali būti tam tikrų maisto produktų netoleravimo pasekmė.
Neracionali mityba – viena iš pagrindinių sveiką pilnavertį gyvenimą trumpinančių priežasčių. Dėl netaisyklingos mitybos paūmėja lėtiniai susirgimai, o racionali mityba, priešingai, padeda palaikyti tinkamą organizmo balansą ir užkirsti kelią ligos vystymuisi.

Maisto netoleravimas – tai neigiama mūsų organizmo reakcija į produktus, kuriuos valgome, pasireiškianti uždegiminiais ir imuniniais sutrikimais.

Dažnai tai gali būti susiję su tuo, kad organizmas nesugeba įsisavinti kai kurių maisto produktų arba pernelyg jautriai reaguoja į kai kurias jų sudėtyje esančias chemines medžiagas. Jeigu suvalgius tam tikrų produktų atsiranda aiški alerginė reakcija (odos bėrimas, paraudimas, paburkimai, niežulys ir t.t.), mes tiesiog nebevalgome šių produktų. Visgi pavojingiausi yra tie produktai, kurie nesukelia tokios aiškios reakcijos, tačiau padaro organizmui didelės žalos, provokuodami tam tikrus susirgimus bei negalavimus, pagreitinančius organizmo senėjimą. Tokia paslėpta reakcija ir vadinama maisto netoleravimu.

Problemos sprendimas – kompiuterinis maisto netoleravimo testas

Holistinės medicinos institute HOLIMED naudojama nauja maisto netoleravimui nustatyti skirta metodika „Kompiuterinis maisto netoleravimo testas“ – tai vienintelis būdas pasitikrinti dėl visų maisto netoleravimo veiksnių ir tiksliai sužinoti kaip Jūsų organizmas toleruoja 250 skirtingų maisto produktų. Tyrimo esmė ta, kad kiekvienam produktui būdingas unikalus elektromagnetinių virpesių spektras. Mūsų klinikoje naudojamo prietaiso duomenų bazėje sukaupta informacija apie 250 įvairių maisto produktų spektrų. Atlikdami testą tikriname kiekvieno produkto spektrą pagal visus iš karto maisto netoleravimo veiksnius. Anksčiau sukurti maisto netoleravimo testai pagal kraują rodo tik paslėptą alergiją maisto produktams, tačiau neįvertina maisto netoleravimo, kurį galėjo sukelti psichogeniniai ar kitokie veiksniai  arba nepakankama fermentų gamyba organizme. Be to, naudojant specialų prietaisą ir kompiuterinę programą, atlikti testą tapo daug paprasčiau, todėl ir procedūros kaina sumažėjo 4-5 kartus! Vos per pusantros valandos Žmogaus sveikatos centre galime patikrinti, ar toleruojate 250 maisto produktų, kurie įtraukti į mūsų prietaiso duomenų bazę, o atlikę testą – duoti klientui konkrečias mitybos rekomendacijas ir padėti visiškai subalansuoti savo racioną!

Medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas
Holistinės medicinos instituto HOLIMED vadovas
Algirdo g. 9, Vilnius, tel. 8 659 39979, (8-5)2339979
www.holimed.lt    

Grįžti atgal
2344
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.