Naujienos

Su atbudusiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais! Daug saulės, plačių šypsenų, išsiskleidusių žiedų, nuostabių gamtos garsų! Tegu kartu su Daugiau »
Įsigaliojo draudimai dėl informacijos apie alkoholio kainų sumažinimą Gerbiami VISISAVI kortelių turėtojai, informuojame, kad nuo 2016 m. lapkričio mėnesio Daugiau »
Net 100 kavinių, restoranų ir picerijų, kur galioja VISISAVI kortelė! VISISAVI - tai daugiau, nei kortelė, tai - jūsų pinigų taupyklė, kurią turėdami galite Daugiau »
Dar geresnės degalų kainos su VISISAVI nuolaidų kortele net 77 degalinėse visoje Lietuvoje! Net ir atpigus degalams, nuo šių metų pradžios su VISISAVI nuolaidų kortele net 77 degalinėse Daugiau »
Tūkstančiai nuolaidų 2000 prekybos ir aptarnavimo vietų! Dėkojame Partneriams už pasitikėjimą ir bendradarbiavimą! Dėkojame aktyviausiems kortelių Daugiau »
Tik pasiimk ją su savimi! Nuolatinės nuolaidos beveik 1700 prekybos ir prekių paslaugų teikimo vietų. Su VISISAVI kortele taupyti taip paprasta, nes:● Jums nereikia skaityti, pildyti bei pasirašyti Daugiau »
Prisijungė nauji EKO partneriai! Sveiki, tikriausiai pastebėjote, kad per labai trumpą laiko tarpą į VISISAVI Partnerių gretas Daugiau »
VISISAVI kortelė suvienijo jau 1600 prekių ir paslaugų pardavimo vietų! Džiaugiamės, kad kortelių turėtojai naudosis tokia gausybe jiems teikiamų galimybių ir Daugiau »
2010 metų 10 mėn. 10 d. 10:10 val. aktyvuota atnaujinta VISISAVI internetinė svetainė. Sveiki!Nuo šiol ji paprastesnė, tačiau funkcionalesnė - keitėsi dizainas, galimybės, Daugiau »
VISISAVI kortelės teikiamais privalumais galite pasinaudoti jau daugiau nei 1000 prekių ir paslaugų pardavimo vietų! Sveiki!VISISAVI kortelės teikiamais privalumais galite pasinaudoti jau daugiau nei 1000 prekių ir Daugiau »
Su Jumis sveikinasi naujausia, pažangiausia, daugumos lūkesčius atitinkanti nuolaidų sistema VISISAVI ! VISISAVI - tai nauja ir nepriklausoma nuolaidų sistema, kurios dalyviai naudosis daugybės mūsų Daugiau »
2365
Lygiai tiek vietų, kur galite pasinaudoti nuolaidomis

Nuolaidų katalogas
Nuolaidos Jūsų mieste
Akmenė Akmenės raj. Alytaus raj. Alytus Anykščiai Anykščių raj.
Ariogala Birštonas Biržai Daugai Druskininkai Dusetos
Elektrėnai Gargždai Garliava Grigiškės Ignalina Jieznas
Jonava Joniškis Jurbarkas Jurbarko raj. Kaišiadorių raj. Kaišiadorys
Kalvarija Kaunas Kauno raj. Kazlų Rūda Kėdainiai Kėdainių raj.
Kelmė Kelmės raj. Klaipėda Klaipėdos raj. Kretinga Kretingos raj.
Kupiškis Kuršėnai Kybartai Lazdijai Lazdijų raj. Lentvaris
Marijampolė Marijampolės raj. Mažeikiai Mažeikių raj. Medininkai Molėtai
Molėtų raj. Naujoji Akmenė Nemenčinė Pabradė Pagėgiai Pakruojis
Pakruojo raj. Palanga Panemunė Panevėžys Pasvalio raj. Pasvalys
Plungė Prienai Prienų raj. Radviliškis Raseiniai Raseinių raj.
Rietavas Rokiškis Šakiai Šakių raj. Šalčininkai Šalčininkų raj.
Šiauliai Šiaulių raj. Šilalė Šilalės raj. Šilutė Šilutės raj.
Simnas Širvintos Širvintų raj. Skaudvilė Skuodas Skuodo raj.
Švenčionėliai Švenčionys Šventoji Tauragė Tauragės raj. Telšiai
Telšių raj. Trakai Trakų raj. Tytuvėnai Ukmergė Ukmergės raj.
Utena Utenos raj. Varėna Varėnos raj. Venta Vievis
Vilkaviškis Vilniaus raj. Vilnius Visa Lietuva Visaginas Visi miestai
Žagarė Zarasai Zarasų raj.